top of page

MAĞAZA POLİTİKASI

Müşteri & Üretici Memnuniyeti

Los Chullos olarak, afet bölgesinde üreticilerimize sağladığımız fayda ve müşterilerimizin memnuniyeti bizim için en önemli önceliklerdendir. Bu nedenle, tüm ürünlerimizde en yüksek kalite standartlarını ve etik üretim koşullarını sağlamak için özen gösteriyoruz. Ürünlerimizle ilgili herhangi bir sorunuz veya şikayetiniz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Gizlilik & Güvenlik

Müşterilerimizin gizliliği ve güvenliği bizim için çok önemlidir. Bu nedenle, kişisel bilgilerinizi güvende tutmak için en yüksek güvenlik standartlarını uyguluyoruz. İnternet sitemizdeki tüm ödeme işlemleri SSL sertifikası ile korunmaktadır. Kişisel bilgileriniz asla üçüncü taraflarla paylaşılmaz veya satılmaz. Daha fazla bilgi için, gizlilik politikamızı ziyaret edebilirsiniz.

Toptan Satın Alım Talepleri

Los Chullos ürünlerini toptan almak isteyen firmalar için özel fiyatlandırma ve sipariş işlemleri sunuyoruz. Toptan alımlarınızda size özel indirimler sağlıyoruz ve siparişlerinizi mümkün olan en kısa sürede size ulaştırıyoruz. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle info@loschullos.com adresimizle iletişime geçin.

bottom of page