top of page

GÖNDERİM & IADE

Gönderim Politikası


Siparişlerinizi olabildiğince hızlı bir şekilde işleme almak için elimizden geleni yapıyoruz. Ön siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde işleme alınır. Birkaç hafta içerisinde hazır hale gelir ve kargoya verilir.


Siparişiniz kargoya verildiğinde size bir takip numarası gönderilecektir. Web sitemiz üzerinden takip numaranızı kullanarak paketinizin durumunu kontrol edebilirsiniz.


Siparişinizin teslimatı sırasında herhangi bir sorunla karşılamanız durumunda, bizimle info@loschullos.com e-posta adresi üzerinden iletişime geçmekten lütfen çekinmeyin. En kısa sürede sorunu çözmek için elimizden
geleni yapacağız.


İade ve Değişim Politikası


Los Chullos olarak satış sonrası müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta ve tüketici haklarına saygı duymaktayız. Satın almış olduğunuz ürünlerle ilgili yaşayabileceğiniz her türlü sorun, memnuniyetsizlik ve kötü tecrübe durumunda taleplerinizi alıyor, seçeneklerimizi değerlendiriyor ve sorunlarınızı en kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz.


İade sürecine ilişkin şartlarımız aşağıda listelenmiştir. Şartlardan herhangi birisinin sağlanmaması halinde ürün iade talebi kabul edilemeyecektir.


İade Politikası
- Lütfen iade etmek istediğiniz ürün için info@loschullos.com adresi üzerinden bizimle iletişime geçin ve kargo iade kodunuzu öğrenin.
- İade edilecek ürün, kargonun kullanıcıya ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içinde gönderilmelidir.
- İade edilecek ürünlerin, teslim alındıkları şekilde, orijinal kutusunda, standart aksesuarları ile birlikte
kullanılmamış ve hasar görmemiş şekilde gönderilmesi gerekmektedir.
- Firmamız kağıt israfını önlemek amacıyla e-fatura kullandığı için siparişlerin faturaları mail yoluyla gönderilmektedir. Bu nedenle iade edilecek ürünler için herhangi bir fatura/sevk irsaliyesi gönderimi
gerekmemektedir.
- Cayma hakkı kullanılan ürünlerin kargo ücreti müşteriye aittir. İade edilmek istenilen ürün veya ürünler ayıplı ise anlaşmalı kargo firmalarımızla gönderildiği takdirde kargo ücreti Los Chullos tarafından karşılanacaktır.
- Tarafımıza ulaşan ürünlerin maksimum 7 gün süren inceleme sürecinin ardından iadeye uygun bulunması durumunda ücret iadesi gerçekleştirilecektir. İade edilen bedelin hesabınıza geçme süresi,
bankanızın inisiyatifindedir.

bottom of page